ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 29 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
Танці на льоду: дніпропетровські фігуристи – четверті на юніорському Чемпіонаті світу
Версія для друку Написати листа
Рената Оганесян та Марк Бардей – спортивна пара з фігурного катання – посіли четверте місце на юніорському Чемпіонаті світу. Із сумою балів 155.08 наші земляки трохи не дотягнули до призової трійки. Та фігуристи обіцяють не здаватися та впевнено крокувати до нових перемог. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

В угорському Дебрецені завершився юніорський Чемпіонат світу з фігурного катання. Серед тих, хто презентував Україну, була спортивна пара з Дніпропетровська – 14-річна Рената Оганесян і 19-річний Марк Бардей.

Фігуристи виступали за двома програмами. У короткій – дует виконав сім обов’язкових елементів і посів третє місце з результатом 59.30 балів.

У довільній програмі спортсмени продемонстрували всі складні елементи, якими володіють. Серед них – потрійні підкрути, складні стрибки у три оберти, потрійні викиди тощо. За техніку виконання та якість прокатів отримали 95.78 балів.

За підсумком юніорського Чемпіонату світу Рената Оганесян і Марк Бардей посіли четверте місце. Та вони не засмутилися. Фігуристи кажуть, що це гарна мотивація для вдосконалення. Проаналізують помилки – і до роботи з новими силами.

Марк Бардей і Рената Оганесян – найсильніші в Україні у своїй віковій категорії. Молоді фігуристи тільки в кінці минулого року почали виступати на міжнародних змаганнях серед юніорів. Цього року дніпропетровська пара оновила свої рекорди й завоювала срібло на турнірі Bavarian Open-2016.

Фігурним катанням в області займається близько півтисячі спортсменів, їх тренують майже 30 тренерів.