ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
Квиток на Олімпійські Ігри: на Дніпропетровщині стартував Чемпіонат України з плавання
Версія для друку Написати листа
Захопливі старти, хвилини сподівань та незабутні моменти перемоги – така атмосфера панує на Чемпіонаті України з плавання. Його приймає Дніпропетровськ. На нього з’їхалися найсильніші спортсмени країни. Серед них – плавці віком до 16-ти та 18-ти років. Змагання є кваліфікаційними і дають змогу здобути ліцензії на Олімпійські Ігри-2016. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

17 березня в обласному центрі відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України з плавання. Цього сезону він є підсумковим: за його результатами визначать, хто представлятиме Україну на міжнародних змаганнях та на Іграх ХХХІ літньої Олімпіади, що пройдуть в Ріо-де-Жанейро.

«Приємно, що Дніпропетровщина приймає кваліфікаційні змагання. Вони проводяться раз на чотири роки. В області 13 тис. плавців. Їх тренують понад півтори сотні тренерів. Сподіваюся, що кожен учасник продемонструє рівень підготовки. Та переможуть найсильніші. Певен, що у спортсменів Дніпропетровської області є всі шанси поїхати в Ріо-де-Жанейро. Легкої води та швидких секунд!» – побажав на старті спортсменам перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

Перший день змагань видався гарячим. Найсильніші плавці боролися за нагороди у 10 дисциплінах.

Першим здолав 200-метрову дистанцію батерфляєм дніпропетровець Святослав Герасимчук. На стометрівці брасом другим прийшов плавець з Дніпродзержинська Владислав Дмитрук.

Серед жінок абсолютну перемогу на дистанції 100 м брасом здобула вихованка обласної школи вищої спортивної майстерності Марія Лівер. А на 50-метровій дистанції вільним стилем дніпропетровцям вдалося взяти відразу дві нагороди: срібло завоювала Надія Коба, бронзу – Ірина Пікінер.

Марія Лівер – одна з претенденток на Олімпійські Ігри. «Сподіваємося, вона виконає норматив і візьме ліцензію. Очікуємо від неї гарних результатів», – покладає надії генеральний секретар Федерації плавання України Андрій Глазков.

Завдяки таланту та наполегливій праці шість спортсменів національної збірної вже здобули ліцензії. Серед тих, хто готується до подорожі до Бразилії, – і дніпропетровець Андрій Говоров. У грудні минулого року він став Чемпіоном Європи з плавання на короткій воді. Спортсмен фінішував першим на 50 м батерфляєм, випередивши на 20 сотих секунди білоруса. Його час – 22,56 сек.

Приєднатися до команди вболівальників може кожен бажаючий. Змагання проходять у Палаці водних видів спорту «Метеор» за адресою: Дніпропетровськ, вул. Макарова, 27а. Фінальний заплив – 20 березня о 16.00.

Ознайомитися з результатами першого дня Чемпіонату України можна тут.

17 березня у Дніпропетровську відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України з плавання.

На нього з’їхалися найсильніші спортсмени країни.

Серед них – плавці віком до 16-ти та 18-ти років.

У компетентних суддів кожна секунда під контролем.

Змагання є кваліфікаційними. За їх результатами визначать, хто представлятиме Україну на Іграх ХХХІ літньої Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Марія Лівер – одна з претенденток на Олімпійські Ігри.

Приєднатися до команди вболівальників може кожен бажаючий. Змагання проходять у Палаці водних видів спорту «Метеор»