ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
Тріумфальний заплив: спортсмени Дніпропетровщини завоювали майже півсотні медалей на Чемпіонаті України з плавання
Версія для друку Написати листа
30 золотих, 13 срібних та шість бронзових медалей здобули спортсмени Дніпропетровщини на Чемпіонаті України. Змагання проходили в обласному центрі протягом чотирьох днів. За нагороди боролися плавці з усієї країни. Чемпіонат був кваліфікаційним: можна було здобути ліцензії на Олімпійські Ігри-2016. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

Учора у Дніпропетровську завершилися змагання Чемпіонату України з плавання. Спортсмени Дніпропетровщини здобули 30 золотих, 13 срібних та шість бронзових нагород.

Чемпіоном України на 200-метровій дистанції батерфляєм став дніпропетровець Святослав Герасимчук. У нього в заліку – 2:03 хв.

Серед жінок чемпіонський титул здобула вихованка обласної школи вищої спортивної майстерності Марія Лівер. Дівчина виграла на дистанціях 100 та 200 метрів брасом. На 100-метрівці вільним стилем нагороду найвищого ґатунку взяла спортсменка з Кривого Рогу Ірина Пікінер.

Золотим видався у спортсменів Дніпропетровщини і естафетний заплив. У гонці 4 Х 200 вільним стилем абсолютну першість здобули Антон Гончаров, Єгор Чорний, Михайло Товмашенко та Євген Яценко.

Дніпропетровщина – перша також у чоловічій та жіночій естафетах 4 Х 100 вільним стилем. У складі команд – Олександр Мороз, Максим Кесіль, Дмитро Прожога, Єгор Чорний, Ірина Пікінер, Анна Стеценко, Анна Гуржий, Надія Коба.

Претенденткою на Олімпійські Ігри-2016 у Ріо від Дніпропетровської області була Марія Лівер. На жаль, їй не вдалося виконати олімпійський норматив «А».

Більш пощастило киянці Дарині Зевіній. Вона в чесній боротьбі здобула право поїхати до Бразилії на головні змагання. Спортсменка фінішувала першою на дистанції 100 м на спині з результатом 1:00.

Новий юнацький рекорд України на 100-метрівці батерфляєм виконав також спортсмен з Києва Андрій Хлопцов. Плавець фінішував третім з результатом 53:15 сек.

Змагання проходили у Палаці водних видів спорту «Метеор». Фінальний заплив відбувся 20 березня.

Ознайомитися з повними результатами Чемпіонату України можна тут.

Учора у Дніпропетровську завершилися змагання Чемпіонату України з плавання.

Спортсмени Дніпропетровщини здобули 30 золотих, 13 срібних та шість бронзових нагород.

За медалі боролися плавці з усієї України.

Чемпіонат був кваліфікаційним: можна було здобути ліцензії на Олімпійські Ігри-2016.

Серед жінок чемпіонський титул здобула вихованка обласної школи вищої спортивної майстерності Марія Лівер. Дівчина виграла на дистанціях 100 та 200 метрів брасом. А от олімпійський норматив «А», на жаль, їй виконати не вдалося.