www.nikopol-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 29 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
Креатив і самовираження: діти АТОшників розпочали навчання на IT-курсах
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині для дітей бійців АТО стартували IT-курси. Освітній проект «Дитина героя» розпочався з Нікополя. Тут комп’ютерну грамотність удосконалюють майже 30 хлопців та дівчат. На черзі запуск груп у Кривому Розі, Новомосковську та Павлограді.

«Ми постійно організовуємо для демобілізованих безкоштовні курси з програмування, англійської, водіння. Такі заняття відкривають перед ними нові можливості в мирному житті. Тепер до IT-курсів долучилися й діти АТОшників та загиблих героїв. Освітній проект запропонували самі бійці. Дніпропетровська ОДА ініціативу підтримала. Перші групи розпочали навчання в Нікополі. На цьому тижні IT-курси для дітей стартують в Кривому Розі. На черзі – Новомосковськ та Павлоград», – зазначив очільник Дніпропетровськоїі області Валентин Резніченко.

У Нікополі сіли за парти майже 30 хлопців та дівчат. Діти розділені за віком на три групи. Для найменших заняття проходять в ігровій формі. За допомогою гри в учнів розвивають логіку, мислення, навчають комп’ютерним азам. Для більш дорослих – програма ускладнена і передбачає IT-програмування. Найбільш здібні учні по закінченню курсів матимуть змогу попрацювати в IT-сфері під час канікул.

Семикласниця Вероніка Алексєєва давно з комп’ютером на «ти». Та все одно записалася на IT-курси. Дівчина вважає, що вони можуть стати успішним стартом для майбутньої кар’єри. Її тато на днях повертається з передової. Каже дуже скучила за ним і обов’язково при зустрічі покаже, чому навчилася на курсах.

«Ми вже розглянули, з чого складається комп’ютер, вивчили важливі елементи системного блоку. Особливо мені подобаються практичні завдання. Працюємо в спеціальній програмі для малювання Paint. У ній можна створювати мало не шедеври, усе залежить від бажання і таланту», – посміхається Вероніка.

На курсах використовують сучасні методики навчання. Вчитель спочатку пояснює теорію – потім діти на комп’ютері відпрацьовують отримані знання.

«Діти з різних шкіл, тому на перших заняттях вирівнюємо знання. Потім будемо створювати сайти, вивчати мову гіпертекстової розмітки. Це виходить за рамки стандартної шкільної програми. Головне – щоб дитина мала вдома комп’ютер, аби виконувати домашні завдання та працювати індивідуально», – акцентує вчитель інформатики Володимир Рябошапка.

Навчання безкоштовне. Крім комп’ютерних навичок, тут розвивають уміння комунікувати, працювати в команді, критично і креативно мислити. Заняття – двічі на тиждень протягом трьох місяців.

«Діти в захваті. В Нікополі плануємо набирати ще три групи і продовжимо освітній проект в інших містах області», – каже керівник проекту «Дитина героя» Ганна Самородченко.

Запис на освітні курси для дітей триває. Демобілізованим, які бажають покращити знання своїх синів та дочок, слід звертатися до Центру допомоги бійцям АТО при ОДА за адресою: Дніпропетровськ, пр. Поля, 1 (1-й поверх), каб.105, тел.: (056) 742-86-62.





На Дніпропетровщині для дітей бійців АТО стартували IT-курси.



У Нікополі сіли за парти майже 30 хлопців та дівчат.


Діти розділені за віком на три групи.


Заняття – двічі на тиждень...


...протягом трьох місяців.


Семикласниця Вероніка Алексєєва вважає, що комп'ютерні курси згодяться для майбутньої кар’єри.


Для більш молодших заняття проходять в ігровій формі, для старшокласників програма ускладнена.


"Будемо вчитися створювати сайти, вивчати мову гіпертекстової розмітки. Це виходить за рамки стандартної шкільної програми», – каже вчитель інформатики Володимир Рябошапка.


Крім комп’ютерних навичок, на курсах розвивають уміння комунікувати, працювати в команді, критично і креативно мислити.


Керівник проекту Ганна Самородченко: "Навчання безкоштовне. Це розширює коло бажаючих записатися на курси".


На черзі запуск груп у Кривому Розі, Новомосковську та Павлограді.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор